اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت فایل کولاک خوش آمدید. مدیریت فایل کولاک با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

طرح کنش پژوهی فردی تدریس مفهوم کار و انرژی فصل چهارم کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان

طرح کنش پژوهی فردی تدریس مفهوم کار و انرژی فصل چهارم کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان

طرح کنش پژوهی فردی تدریس مفهوم کار و انرژی فصل چهارم کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحه: 6

 

 

 

بخشی از متن:

الف ) بیان مسئله : در این طرح درسی مفهوم  کار و انرژی فصل  چهارم کتاب فیزیک سال دوم دبیرستان تدریس شد .با توجه به اینکه  در زندگی روزمره بسیار تاثیر گذار است . معلم می توانست در ابتدای تدریس از مثال های ملموس و عینی استفاده کند . ولی  این کار را انجام نداده و دانش آموز بدون اینکه  یک تصور ذهنی از درس داشته ،وارد مبحث های پیچیده ها نیرو ها می شدند. هم چنین معلم فقط از روش سخنرانی برای تدریس استفاده کرد که این کار برای درس های مثل فیزیک باعث خشک تر نشان دادن  آن مبحث می شد هم چنین استفاده صرف از روش سخنرانی باعث از بین رفتن علاقه دانش آموزان می شد . از آنجایی که علاقه و رغبت در یادگیری  و میزان به خاطر سپاری و یاد آوری دوباره ان تاثیر زیادی دارد.

معلم قصد داشت تا دوباره این مبحث را به روشی  دیگر در کلاس ارائه دهد که با پیشنهاد و هماهنگی ایشان ، این مبحث برای تدریس انتخاب شد تا با استفاده از روش های مختلف تدریس ، آوردن مثال عینی ، انجام آزمایش علمی ، روش پرسش و پاسخ و ... یک تدریس فعال در کلاس داشته تا علاوه بر نزدیک کردن این مبحث به زندگی روزمره ، کاربرد آن را درک کرده و بیشتر در ذهن آن ها نقش بندد .

ب) تحلیل موقعیت تدریس :

این طرح برای تدریس در کلاس دوم دبیرستان مدرسه نمونه دخترانه ولی ا... اردشیری پیش بینی شده است .این مدرسه از لحاظ امکانات در وضعیت به نسبت خوبی قرار دارد . و از لحاظ امکانات آموزشی و تجهیزات مشکلات کمی دارد .

این کلاس در حدود 30 نفر دانش آموز دختر می باشد و با توجه به بررسی و پرسش هایی که از مدیر و معلم راجع به دانش آموزان این کلاس شد ، دانش آموزانی منضبط ، درس خوان بودند.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
moh36_932413_7612.zip100.6k

نظرسنجی

نظر شما در مورد قیمت و محصولات این فروشگاه چیست؟
همه اقدام پژوهی ها
پکیج
آپلود عکس
ممبر و فالوور ارزان
آپلود عکس