اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت فایل کولاک خوش آمدید. مدیریت فایل کولاک با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

ديدگاه نوين در مديريت عملكرد، ارزيابي عملكرد

ديدگاه نوين در مديريت عملكرد، ارزيابي عملكرد

ديدگاه نوين در مديريت عملكرد، ارزيابي عملكرد

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 23

 

 

 

 

فهرست مطالب:

ديدگاه نوين در مديريت عملكرد - ارزيابي عملكرد.. 1

مقدمـــه. 1

ضرورت بهره‌وري... 1

بهبود بهره‌وري... 2

انصاف در كار. 7

چند ويژگي شاخص سازمانهايي با عملكرد برتر. 9

فرهنگ عملكــرد برتر. 9

نظام مديريتي... 11

عناصر نظام ارزشيابي عملكـرد.. 12

مسئوليت طراحي نظام ارزشيابي... 13

تهيه طرح ارزيابي عملكرد.. 13

رهنمودهايي براي اثربخشي مصاحبه ارزشيابي عملكرد.. 15

فرآيند ارزيابي عملكرد كاركنان... 16

خلاصــه. 20

منابــع... 22

 

ديدگاه نوين در مديريت عملكرد - ارزيابي عملكرد مقدمـــه

براي هدايت عملكرد شاخص‌هائي ارائه گرديده است كه مهمترين آن بهره‌وري و برخورداري مديران از دانش فني و دانش علم مديريت و تجربه و آگاهي از بهره‌وري مي‌باشد سپس ارزيابي عملكرد در فرآيندها متفاوت مي‌باشد. در ارزيابي عملكرد اگر عملكردها بصورت كمي باشد محاسبه آن و ارزيابي آن خيلي آسان خواهد بود براي بهتر به نتيجه رسيدن در نظام شايسته سالاري ارتقاء عمودي و پرهيز از ارتقاء و انتصابهاي افقي است و مديران از رده‌هاي پايين و مياني به سطوح مديريت كل و مديريت ارشد نايل آيند و اين مهم رعايت عدل و انصاف هم مي‌باشد. بطوريكه در ارزشيابي عملكرد به آن توجه خاص گرديده و يكي از مباني اساسي عملكرد مي‌باشد و انتظار مي رود در ايران هم انتصابها بر اساس شايسته سالاري و براساس تجارب و علم و فنون و علم مديريت و ارتقاء‌هاي عمودي از پايين به بالا بصورت ‌پذيرد و از انتصاب افرادي كه داراي تجربه و علوم و فنون و علم مديريت از همان شغل نيستند بخصوص در سطح مديران جزء مديران كل و مديران ارشد پرهيز شود و حتي شايسته است در اين خصوص سازمان مديريت برنامه‌ريزي كشور الگوهاي كاربردي و راهبري را بطور جدي بكار ببرد تا شاهد بكار گماري مديران خلاق، با تجربه و برخوردار از علوم و فنون و علم مديريت در همان رشته و رسته شغلي باشيم. كه در اين قسمت با ديدگاههاي نوين در مديريت عملكرد و ارزيابي عملكرد و بررسي راهكارهاي متفاوت انتظار مي‌رود مديريت عملكرد بهينه را همه شاهد باشيم.

 

ضرورت بهره‌وري

چون مديريت عملكرد بخش كليدي از مديريت بهره‌وري مي‌باشد و براي رسيدن به هدف بهره‌وري بايد از يكي از زير مجموعه‌هاي آن يعني بهبود عملكرد استفاده كرد لذا در اين قسمت هدف اوليه كه همان بهره‌وري مي‌باشد مشخص و سپس يكي از راههاي رسيدن به اين مهم يعني مديريت عملكرد بررسي مي‌گردد.

 

بهبود بهره‌وري

بهره‌وري هميشه يك موضوع استراتژيك كشورها بوده به هرحال اين فرصت براي سازمانها وجود دارد كه بتوانند بهره‌وري خود را افزايش دهند كه اميد است در آينده نرخ بهره‌وري در كشور ما چند برابر نرخ آن در گذشته باشد اين پيش بيني صرفاً يك حدس نيست زيرا، مي‌دانيم كه سرمايه‌گذاري و تكنولوژيهاي نوين در بهبود بهره‌وري موثر خواهندبود. در ايران ميانگين شاخص بهره‌وري در سالهاي 55 45 در حدود 65/1 بوده يعني به ازاي هر واحد سرمايه‌گذاري 65/1 = GDP كشور افزوده شده است در حالي كه در سال 1379 اين شاخص به 64/0 تنزل پيدا كرده است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
(شامل 40% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modi-90_642008_3009.zip23.4k

نظرسنجی

نظر شما در مورد قیمت و محصولات این فروشگاه چیست؟
همه اقدام پژوهی ها
پکیج
آپلود عکس
ممبر و فالوور ارزان
آپلود عکس