کافی نتی کامل برای تمام مردم ایران زمین.پشتیبانی: همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب. از طریق تلگرام پاسخگو هستیم. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09380256574
اطمینان نماد اعتماد

اطلاعیه فروشگاه

به سایت فایل کولاک خوش آمدید. مدیریت فایل کولاک با شماره 09380256574 از 8 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما عزیزان است. به دلیل دسترسی نداشتن به صاحبان برخی از فایل ها، در صورتی که صاحب یک فایل یا فایل هایی از این فروشگاه هستید و از اینکه فایلتان در این سایت قرار دارد، ناراضی هستید، عنوان فایل را به شماره فوق، ارسال کنید تا در اسرع وقت، فایل مورد نظرتان حذف شود. چنانچه فایلی را خریداری کردید و از آن رضایت نداشتید، اطلاع دهید تا همان لحظه وجهتان برگشت داده شود. با تشکر

گزارش کارورزي در رشته كامپيوتر گرايش نرم‌افزار

گزارش کارورزي در رشته كامپيوتر گرايش نرم‌افزار

دانلود گزارش کارورزي در رشته كامپيوتر گرايش نرم‌افزار 

فعاليت در شرکت اينترنتي رسپينا

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 92

 

 

 

 

فهرست

عنوان

مقدمه

چکيده کارهاي انجام شده در شرکت

ISP چيست؟

خدمات يک ISP چيست ؟

سيستم عامل سرور

خصوصيات يک سرور ISP چيست ؟

آنچه در يک شرکت ISP خواهيد ديد

شبکه

شبکه اينترنت

شبکه اترنت

مقدمه :

ظهور کامپيوتر انقلابي در اجتماع امروزي پديد آورده است که برخي اهميت آن را به مراتب بيش از انقلاب صنعتي که در قرن هيجدهم ميلادي در اروپا آغاز گرديده مي دانند زيرا اختراع ماشين بخار و ساير ماشينهايي به دست بشر ساخته شده و به وسيله او به خدمت گرفته شده اند جايگزين کار بدني يا به عبارتي مکمل نيروي بازوان انسان شده اند ، در حالي که کامپيوتر به مدد مغز انسان شتافته است .

امروزه ، کامپيوترها اعمالي را انجام مي دهند که در گذشته فقط مغز از عهده انجام آنها بر مي آمد .  در اينکه مغز ،به عنوان کنترل کننده و فرمانده کليه حرکات انسان ، داراي اهميتي فوق العاده زياد مي باشد ،هيچ شکي نيست و همين امر ، يعني متکامل بودن مغز است که انسان را اشرف مخلوقات کرده است . لذا اهميت ماشيني که بتواند بخشي از وظايف مغز انسان را انجام دهد ، آشکار مي گردد و از اين رو است که غالباً کامپيوتر را مغز الکترونيکي ناميده اند. صرف نظر از اينکه اصطلاح مغز الکترونيکي تا چه اندازه صحيح و دقيق است، مي توان در هر صورت  جنبه هايي از حقيقت را در آن دريافت ،زيرا انسان و کامپيوتر هر دو ، روي اطلاعات ، عمليات و پردازش انجام مي دهند . درست است که انسان در مواردي همچون درک ، تفسير ، ساختن مفاهيم جديد ، قضاوت و انجام عمليات با مديريت انعطاف پذير بر کامپيوتر برتري دارد ، ولي اين ماشين نيز به نوبه خود از ويژگي ها و امتيازات خاصي همچون دقت، سرعت ، ذخيره سازي حجم زيادي از اطلاعات و خستگي ناپذيري برخوردار است که در چنين مواردي از انسان پيشي مي گيرد .

کامپيوتر در طول چند دهه اي که از عمرش مي گذرد ، چنان آثار اجتماعي و فرهنگي گسترده و عميقي در جوامع بشري بر جاي گذارده است که اين امر ، خود موجب پيدايش خبرهاي تازه در تاريخ بشر شده است .

اين جنبه از تمدن را به نامهاي گوناگون از جمله ، تمدن انفورماتيک خوانده اند و اين بدان معني است که کامپيوتر ،به همراه تکنولوژي هاي پيشرفته ديگر ، راه را براي تکوين جامعه جديدي باز کرده است که بيش از هر چيز مي توان آن را " جامعه اطلاعاتي " ناميد .

اهميت کامپيوتر در دنياي امروز و همچنين پيش بيني اهميت آن در جوامع آينده ، بر کسي پوشيده نيست .

به جرأت مي توان گفت که بسياري ار موفقيت هاي حاصله در سال هاي اخير در زمينه هاي مختلف علمي ، بدون ياري کامپيوتر هرگز ميسر نمي گرديد .

امروزه کامپيوترها حرکت فضا پيما ها را در اعماق کهکشان کنترل مي نمايند ، بر ترافيک شهرها نظارت داشته ، کارهاي بانکداري ، انبارداري ، آماري و...... را انجام مي دهند و بدين ترتيب گره گشاي تحقيقات فضايي ، پزشکي ، هواشناسي و...... مي باشند .

امروزه هم زمان با شخصي که در محل و يا اداره اي مشغول به کار است صدها امور ديگر از قبيل صدور حساب آب ، برق ، تلفن هتل ها ، امور انتظامي ، خبرگزاري ها و ...... بر عهده کامپيوترها است که در هر سک از آنها ، به خوبي به عنوان يک وسيله مؤثر و تعيين کننده ايفاي نقش مي کند . از اين رو ، نوجوانان امروز بايد با اين پديده و امکاناتي که به ارمغان مي آورد آشنا شوند . حتي افراد معمولي نيز براي زندگي در چنين دنيايي بايد به مجموعه اي از دانستني هاي علمي در زمينه هاي گوناگون و از جمله کامپيوتر مجهز باشند و با آخرين و شگفت انگيز ترين پديده اطلاع رساني عصر حاضر ( اينترنت ) و قابليت هاي آن آشنا شوند .

استفاده از کامپيوتر در ايران از چند سال قبل رايج شده است . امروزه  در موارد متعددي از کامپيوتراستفاده بعمل مي آيد. چرخه استفاده از کامپيوتر از مرحله تهيه سخت افزارهاي لازم شروع و در ادامه با نصب تجهيزات سخت افزاري زمينه استفاده از مقولات ديگر نظير : نرم افزار، شبکه ،اينترنت و ... فراهم مي گردد. در زمينه بکارگيري و استفاده از پتانسيل هاي فوق سوالات متعدد کاربردي براي هر يک از کاربران با سطوح متفاوت اطلاعاتي مطرح بوده و خواهد بود. تنها با يافتن پاسخ مناسب علمي به هر يک از موارد مطرح شده است که مي توان اميدوار به ايجاد يک زير ساخت مناسب فرهنگي بمنظور استفاده از کامپيوتر در جايگاه واقعي خود بود. در صورت نيل به هدف فوق شتاب حرکات هدفمند بمنظور نهادينه شدن فرهنگ عمومي استفاده و بکارگيري سيستم هاي سخت افزاري نرم افزاري و شبکه سير منطقي و معقول خود را طي خواهد کرد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
KAR-784_594115_1842.zip237.6k

نظرسنجی

نظر شما در مورد قیمت و محصولات این فروشگاه چیست؟
همه اقدام پژوهی ها
آپلود عکس